Warszawa Bielany Galeria Młociny

Naprawa tabletów

Serwis tabletu

Naprawa tabletów ‒ wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Tablet to urządzenie, które łączy w sobie funkcje zarówno komputera, jak i smartfona. Można na nim oglądać filmy, robić zdjęcia, przeglądać Internet, uczyć się, a nawet pracować. Tu oczywiście możliwości tego niewielkiego urządzenia się nie kończą. Jak widać, jest to świetny sprzęt i do edukacji, i do rozrywki. Pytanie jednak: co zrobić, kiedy się zepsuje? I tak właściwie, co w tablecie może ulec uszkodzeniu?

Jeżeli Twój tablet nie działa poprawnie, nie martw się! W serwisie GSM w Galerii Młociny na warszawskich Bielanach zajmujemy się kompleksową naprawą tabletów różnych marek i modeli. Doradzamy, co zrobić w przypadku uszkodzeń mechanicznych, ale i programowych.

Tablet ‒ jakie uszkodzenia mogą się pojawić?

W naszym serwisie GSM spotkaliśmy się już z rozmaitymi sytuacjami awaryjnymi, które zgłaszali użytkownicy tabletów. Wśród najczęstszych przypadków są:

 • Pęknięty lub zarysowany ekran. Taka sytuacja może się zdarzyć, jeśli Twój tablet upadł lub uderzył o twardą powierzchnię. Nawet zarysowany ekran może powodować problemy z reagowaniem urządzenia na dotyk. W serwisie wymieniamy szybki oraz matryce ekranów dotykowych, a także naprawiamy usterki podświetlenia lub właściwej kolorystyki.
 • Uszkodzony głośnik lub mikrofon. Brak dźwięku płynącego z tabletu lub problem z komunikowaniem się przy pomocy mikrofonu to również częste usterki zgłaszane przez właścicieli tabletów. W ramach naprawy zwykle wymieniamy te elementy na nowe, aby przywrócić prawidłową jakość dźwięku.
 • Uszkodzony port ładowania lub bateria. Długi czas ładowania lub szybkie i nagłe rozładowywanie się urządzenia może zwiastować uszkodzenie portu ładowania albo kłopoty z baterią. Naprawa lub wymiana tych podzespołów pomaga odzyskać możliwość długotrwałego użytkowania tabletu.
 • Zepsute przyciski lub kamera. Kiedy niemożliwe jest włączenie lub wyłączenie tabletu, przyczyna może leżeć w uszkodzonych przyciskach. Zwykle są one również przydatne przy robieniu zdjęć czy nagrywaniu filmów. Te funkcje też mogą okazać się nieaktywne w pewnym momencie korzystania z tabletu i wina za taki stan rzeczy może leżeć po stronie kamerki. Z takimi kłopotami też sobie radzimy.
 • Szwankujący system operacyjny i/lub aplikacje. Warto mieć na uwadze to, że tablet, tak jak laptop czy smartfon, korzysta z systemu operacyjnego, który również może wymagać naprawy. Wolne działanie, zawieszanie się lub brak możliwości uruchomienia ‒ czasem wynikają właśnie z nieaktualnego lub uszkodzonego oprogramowania. Sprawdzimy go, wgramy aktualizacje, a w razie potrzeby nagramy go na Twój tablet na nowo. Dzięki temu płynna i bezpieczna praca na tablecie będzie znowu możliwa.

Jak wygląda naprawa tabletu w serwisie GSM?

Zapraszamy Cię do naszego punktu w Galerii Młociny przy ulicy Zgrupowania AK Kampinos 15 w dzielnicy Warszawa Bielany. Proces naprawczy we współpracy z naszym zespołem wygląda mniej więcej tak:

 1. Przynosisz sprzęt i zgłaszasz występujące w nim problemy.
 2. Diagnozujemy Twoje urządzenie i wstępnie wyceniamy proponowany zakres prac. Cennik napraw i serwisu tabletów jest zależny od skomplikowania procesu naprawy oraz od ewentualnej konieczności zamawiania specjalnych części wymiennych.
 3. Zatrzymujemy urządzenie na określony czas. Choć często wykonujemy naprawę od ręki, pamiętaj, że bardziej zaawansowane problemy na nietypowych modelach tabletów mogą wymagać specjalistycznych części wymiennych ‒ wtedy precyzyjnie powiemy Ci, kiedy możesz spodziewać się naprawy.
 4. Odbierasz działające urządzenie.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

Wybierając nasz serwis GSM, masz pewność, że Twój tablet trafi w dobre ręce. Oto kilka powodów, dla których warto nam zaufać:

 • Doświadczenie i profesjonalizm ‒ mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie tabletów i innych urządzeń mobilnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych techników, którzy znają się na swojej pracy i dbają o jakość naprawy.
 • Szybkość i terminowość ‒ zastanawiasz się, ile trwa naprawa tabletu? Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas i nie chcemy, żeby było konieczne długie czekanie na naprawę tabletu. Dlatego staramy się naprawiać tablety jak najszybciej, często udaje się nam załatwić sprawę „od ręki”. Dotrzymujemy też ustalonych terminów i informujemy Cię na bieżąco o postępach naprawy.
 • Dostęp do oryginalnych części ‒ nasze zaplecze techniczne jest wyposażone w wiele najpopularniejszych części rozmaitych marek. Bez problemu znajdziemy elementy potrzebne do tabletów takich firm jak Samsung, Apple, Xiaomi czy Huawei.
 • Niska cena i gwarancja ‒ oferujemy naprawę tabletów w atrakcyjnych cenach, które nie obciążą Twojego budżetu. Interesuje Cię tylko to, ile kosztuje naprawa tabletu, gdyż nie pobieramy opłat za diagnozę ani za wycenę. Dajemy też gwarancję na wykonaną naprawę i wymienione części. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój tablet będzie działał bez zarzutu.

Nie czekaj, zgłoś naprawę tabletu już dziś i ciesz się znowu swoim w pełni działającym sprzętem. Zapraszamy do naszego serwisu GSM! 

Serwis telefonów Warszawa Bielany, Galeria Młociny, Poziom -1

Poniedziałek- sobota 10:00 – 22:00
Niedziela Handlowa 10:00 – 21:00

Logo telakces.com Serwis GSM i naprawa telefonów, Warszawa, Bielany, Galeria Młociny
Serwis GSM i naprawa telefonów, Warszawa, Bielany, Galeria Młociny
Przewiń do góry