Warszawa Bielany Galeria Młociny

Naprawa wyświetlacza

smartfon z uszkodzonym ekranem

Naprawa ekranu telefonu

Niezapomniane wrażenia wizualne, jakie ma Ci dostarczyć Twój smartfon, mogą stanąć pod znakiem zapytania w chwili uszkodzenia wyświetlacza. Czasem wystarczy upadek z niewielkiej wysokości, by na ekranie pojawiło się paskudne pęknięcie. Wyświetlacz to także możliwość innych uszkodzeń. Gdzie można wymienić szkło w telefonie ‒ zarówno w części wyświetlacza, jak i z tyłu smartfona? Przyjdź do naszego serwisu telefonów w Galerii Młociny na warszawskich Bielanach! Sprawdź, z jakimi usterkami warto się do nas udać.

Delikatne szkiełko ‒ co może uszkodzić wyświetlacz w telefonie?

Smartfony stały się ważną częścią codzienności człowieka. Towarzyszą nam w rozmaitych sytuacjach, zarówno zawodowych, jak i podczas rozrywki. Jakie zatem aspekty mogą negatywnie wpływać na żywotność wyświetlaczy?

 • Uderzenie, upadek ‒ czyli każda sytuacja, w której na nasz smartfon działają ogromne siły fizyczne. Mimo że oczywiście nie każdy upadek musi od razu oznaczać konieczność wymiany lub naprawy wyświetlacza w telefonie, częściej tak właśnie kończy się zrzucenie telefonu na twardą powierzchnię.
 • Zalanie telefonu wodą lub innym płynem. Kontakt z wodą nigdy nie jest dobrym pomysłem w przypadku urządzeń elektrycznych. Chyba że są to specjalnie przystosowane do zanurzania sprzęty. Na standardowy telefon czy tablet woda jednak nie zadziała dobrze i może m.in. uszkodzić wyświetlacz.
 • Siadanie na telefonie umieszczonym w tylnej kieszeni spodni. W trakcie takiej czynności na smartfon działają siły, które w pewnym momencie mogą doprowadzić do rozlania się ekranu, a nawet jego pęknięcia.
 • Usterka podzespołów. Nie zdarza się to często, jednak jeśli dostrzeżesz czarny ekran po ostatniej aktualizacji, przyczyną może być niekompatybilność oprogramowania.
 • Przeciążenie urządzenia. Zbyt duża liczba aplikacji, zdjęć i innych plików, które zapychają pamięć operacyjną Twojego smartfona, również może negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie wyświetlacza.

Niedziałanie wyświetlacza czasem może być efektem innej usterki, np. problemów z zasilaniem. Uszkodzona ładowarka lub wejście USB smartfon może szybko ulegać rozładowaniu przez co ekran będzie szybko robił się czarny na skutek wyłączenia. 

 

Wyświetlacz ‒ objawy uszkodzenia

Stłuczenie panelu wyświetlającego obraz w naszych smartfonach łatwo dostrzec, kiedy pojawia się charakterystyczna rysa lub pęknięcie szkła. Jednak nie każde uszkodzenie musi objawić się w tak wyraźny sposób. Co zatem powinno Cię zaniepokoić w działaniu wyświetlacza w smartfonie?

 • brak obrazu, cały ekran w kolorze białym lub czarnym;
 • brak lub opóźnione reakcje na dotyk, a czasem niewłaściwa kalibracja między tym, gdzie dotykamy ekran a miejscem, które zostaje aktywowane;
 • przebarwienia ekranu, czarne plamy;
 • dodatkowe pasy na wyświetlaczu oraz wypalone fragmenty (piksele) wyświetlacza.
zbity ekran w telefonie

Serwis i naprawa wyświetlacza

W zależności od rodzaju obserwowanej usterki, możesz wdrożyć indywidualne środki zaradcze. Sprawdź na przykład, co się stanie z Twoim wyświetlaczem, gdy nieco zwolnisz pamięć telefonu. Co jednak zrobić, gdy wyświetlacz nie reaguje nawet na tradycyjne wyłączenie i włączenie telefonu? To jest moment wkroczenia do gry profesjonalnego serwisu GSM.

Czego możesz się spodziewać po współpracy z Serwisem GSM w Galerii Młociny w Warszawie?

 • Precyzyjnej diagnozy. W pierwszej kolejności sprawdzamy, co się stało z Twoim smartfonem, jakie jest źródło usterki i dajemy Ci znać, co możemy z tym zrobić: czy będzie konieczna wymiana szybki, ekranu czy może problem tkwi w innym miejscu smartfonu.
 • Naprawy tego, co jest fizycznie uszkodzone. Pęknięcia, zarysowania szybki i wszystko to, co na pierwszy rzut oka pokazuje, że urządzenie może być zepsute, jest przez nas wymieniane na nowe i w pełni funkcjonalne.
 • Wymiany części i podzespołów. Jeśli zauważymy, że usterka ma źródło poza wyświetlaczem, rozwiążemy Twój problem poprzez montaż wysokiej jakości komponentów zalecanych przez producenta Twojego urządzenia.
 • Testowania. Po wykonaniu naprawy sprawdzamy, ustawiamy i nie wypuścimy Twojego smartfona bez potwierdzenia, że wszystko działa jak trzeba.
 • Szybkiej obsługi. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest Twój czas. W związku z tym skracamy do minimum pracę nad jednym zleceniem, by w ekspresowym czasie od oddania do serwisu, Twój telefon był sprawny.
szybka ochronna na telefon

Serwis GSM ‒ wymiana ekranu w telefonie i nie tylko

Szybko i od ręki wykonamy diagnozę oraz naprawę Twojego telefonu. W razie potrzeby dokonamy wymiany szybki wyświetlacza lub tylnej szybki w Twoim smartfonie. Jeśli na takie uszkodzenie wskaże diagnoza, zrealizujemy wymianę szybki aparatu lub szkła hartowanego. W zakresie zabezpieczenia Twojego smartfona przed fizycznym uszkodzeniem oferujemy pełen zakres usług. Ile kosztuje wymiana elementów smartfonowego wyświetlacza? To zależy od rodzaju usterki oraz modelu naprawianego telefonu. Dokładną cenę poznasz po diagnozie Twojego urządzenia.

Serwis telefonów Warszawa Bielany, Galeria Młociny, Poziom -1

Poniedziałek- sobota 10:00 – 22:00
Niedziela Handlowa 10:00 – 21:00

Logo telakces.com Serwis GSM i naprawa telefonów, Warszawa, Bielany, Galeria Młociny
Serwis GSM i naprawa telefonów, Warszawa, Bielany, Galeria Młociny
Przewiń do góry